LAKTACJA FOR DUMMIES, CZYLI CO KAŻDY MĘŻCZYZNA POWINIEN WIEDZIEĆ O OKRESIE KARMIENIA PIERSIĄ

laktacja for dummiesDla większości biologia z informatyką ma tyle wspólnego co pediatra z podologiem. Ja dostrzegam jednak ogrom analogii w mechanizmach biologicznych z algorytmami informatycznymi. Spójrzmy na nasze biologicznie uwarunkowane, zależne od płci predyspozycje przez pryzmat technologii.

Kobieta ma znacznie pojemniejszy twardy dysk, o wiele więcej pamięci operacyjnej, szybszy procesor, więcej różnorakich wejść, zazwyczaj ma także lepszą kartę graficzną, czulszą kamerę no i oczywiście zdecydowanie bardziej rozbudowany mechanizm syntezy dźwięku. Niektóre jednak jej funkcje zaawansowane wymagają instalacji odpowiednich wtyczek. Za produkcję i dystrybucję tych wtyczek odpowiadają mężczyźni. Po ściągnięciu i przeniesieniu wtyczek do odpowiednich folderów wystarczy poczekać 9 miesięcy na pełną instalację i kobiecy Master Komputer Matka​ Karmiąca (MKMK) ​rusza pełną parą. Wówczas wtyczka ​​wymaga ​kilku ​aktualizacji i kolejnych wersji, ponieważ wersja beta została przerobiona na betahCG.
​​
1. Na początku konieczne będzie ograniczenie instalacji kolejnych Twoich wtyczek. Te, które właśnie zostały zainstalowane jeszcze długo będą w pełni kompatybilne z systemem operacyjnym Master Komputer Matka Karmiąca, a co więcej – będą wymagały intensywnego współdzielenia zasobów. Twardy dysk i pamięć operacyjna Twojej partnerki są teraz zajęte w całości. Również Jej procesor pracuje pełną parą wykorzystując w stu procentach wszystkie rdzenie i potoki. Pamiętaj, że niektórych przycisków lepiej teraz nie dotykać, a do niektórych folderów nie wchodzić, bo grozi to zawieszeniem systemu. Być może touch pad też chwilowo nie będzie działał. Szczęśliwie za jakiś czas to się zmieni.

10.  Bądź jak power bank, zewnętrzny dysk USB lub nawet podkładka pod mysz. Choć trudno Ci w to uwierzyć, to Twój potomek zużywa całą energię Master Komputer Matka Karmiąca, oprogramowanie RzekaMleka nie oszczędza procesora. Podziel się swoimi zasobami, podejdź blisko i bądź jak podczerwień, czasami po prostu bądź.

11. Bądź jak Firewall. Jeśli ktoś usiłuje zdetronizować wartość oprogramowania RzekaMleka, usuń lub, jeśli jesteś łagodny w obyciu, zablokuj. Gdy jakiś wstrętny Trojan rozpowszechniający się za pomocą Facebooka lub innych mediów zachęca by zmieniła mleczne oprogramowanie na MieszankęMlekoTandeta, postaw zaporę. Laktacyjnemu oprogramowaniu nigdy nie wygasa licencja, nie traci ono ważności i wartości zarówno po 6 miesiącach jak i po roku.

100. Master Komputer Matka Karmiąca ma najlepszą kartę graficzną, lecz teraz nie wykorzystuje całego jej potencjału. Pamiętaj jednak, że jest to tylko etap przejściowy i pełna rozdzielczość, paleta barw, wygładzanie krawędzi i mechanizm generowania tekstur niebawem wróci.

101. Bądź stale online i nawet nie próbuj przechodzić w tryb hibernacji. Nie możesz także włączyć trybu oszczędzania baterii i wygaszacza ekranu. Master Komputer Matka Karmiąca musi być z Tobą w stałym kontakcie. Bądź jak router Wi-Fi. Zawsze trzymaj zasięg, nawet gdy nieco zwiększasz odległości od nadajnika wi-fi nie trać sieci. Bądź na bieżąco i stale przetwarzaj informacje, które otrzymujesz. Choć lubujesz się w systemie binarnym i optymalizacji, tym razem musisz rozszerzyć swoje możliwości przyjmowania i przetwarzania danych i być gotowym na ich redundancję i być może błędne pakiety – pamiętaj wtedy o kontroli parzystości i jeśli trzeba, ponawiaj transmisję.

110. Najważniejsze… Drogi Mężczyzno Karmiący, pod żadnym pozorem nie debuguj się!

Tekst przeszedł tuning w pracowni komputerowej Andy’ego Rolana w ANTYWIRUS.PL.

antywirus

Leave a Reply

Be the First to Comment!